KONST / Litografier / Färglitografi 14346040
nr 1434 6040
Jonas Bohlin
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 8/32, daterad 1990. Färglitografi. Bladets mått: 73x45cm, oramat löst blad
Jonas Bohlin, född 1953 i Stockholm, svensk skulptör och formgivare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:51:48
100 kr
150 kr
Jonas Bohlin
Läs mer om Jonas Bohlin